Вступ
Дорогий учень, щиро дякую, що ви зацікавились моєю творчістю і довірили мені таку відповідальну місію: провести вас у цей надзвичайний світ зефірних смаків.

Ця збірка буде корисною тим, хто вже добре опанував зефір і хоче підвищити свою зефірну кваліфікацію. Зверніть увагу на назви смаків, вони є не в усіх, але це дуже зацікавлює вашого дегустатора, тому практикуйте і давайте назву своїм улюбленим поєднанням)))

Якщо ви новачок, то я дуже раджу починати з мого курсу "Зефір для чайників" , тому що там детальні відеоуроки, величезна кількість теорії, прописано як працюють усі основні компоненти, вказані зефірні помилки і шляхи їх усунення. А головне, в цьому курсі передбачений зворотній зв'язок зі мною, чого не передбачено у цій збірці, яку ви придбали.

В цій збірці неймовірна кількість різноманітних смаків, я з любов'ю та тендітністю опрацьовувала кожен смак. В залежності від виробника та свіжості вашого продукту(сировини) може вийти так, що по вашим по власним відчуттям буде забагато або замало якогось компоненту, тому корегуйте за власними відчуттями.

Також в залежності від пюре та соку ви матимите різну текстуру та щільність.

Завжди пружного зефіру! Ваша Вікторія Назаренко!

Усі курси ви нашої школи можете переглянути тут.
Тел.: +380 67 526 28 11
WatsApp, Telegram
Viber: +380 67 526 28 11
Наші контакти:
Кондитерська школа - Le_krendel
ФОП: Назаренко В.В
ЄДРПОУ: 3167510164, вул. Дніпровська набережна, 19В, г. Київ