Інвертний сироп
У зефірі я не рекомендую використовувати глюкозний сироп або тримолін, практика показала, що дуже часто через це зефір не стабілізується.

Інвертний сироп є невід'ємною частиною мого базового рецепту зефіру, я дозволяю замінювати його тільки на мед (звичайний соняшниковий), але у крайніх випадках, все ж инвертний завжди працює на 100%. Не на тримолін, не на глюкозу, це все лотерея, а нам потрібен стабільний результат, ви прийшли за 100% працюючими схемами, я вам їх даю.

Цей сироп(інвертний) має анти кристалізаційні та волого зв'язувальні властивості, що збільшує термін зберігання виробів(зефіру) без втрати якості.

Інвертний сироп отримують шляхом нагрівання водного розчину цукру з кислотою, при цьому відбувається процес інверсії, що полягає в розщепленні сахарози на: фруктозу та глюкозу. Для інверсії використовується кислота (у нашому випадку лимонна).

Креми, цукрова помадка та інші вироби, виготовлені з використанням інвертного сиропу, не зацукрюються в процесі зберігання.

Приготування:
  • цукор - 700 г
  • вода - 290г
  • лимонна кислота – 4г
  • сода -3г
У товстодонну (!) каструлю насипати цукор і влити гарячу воду.
Поставити каструлю на слабкий вогонь та розмішувати до розчинення цукру, додати лимонну кислоту і перемішати.
Залишити варитись на невеликому вогні під щільно закритою кришкою (температура варіння 90 градусів, у мультиварці це 100 або режим «Тушкування") 20 хвилин. В кришці закрити усі отвори, якщо є. Сироп не має кипіти, відчуття ніби от-от закипить.
Рідина стане світло-золотистого кольору. Якщо золотистий колір не з'явився, ставимо ше варитись на 5-10хв.

Після цього знімаємо сироп із плити, розводимо соду в столовій ложці води, вводимо її в сироп, добре все розмішуємо. Буде відбуватись реакція погашення кислоти содою. Все сильно піниться. Через 20 хв, коли охолоне – сироп готовий.
Готовий сироп виглядає за консистенцією як соняшникова олія.

Зберігається кілька місяців при кімн.темп.
Якщо сироп кристалізувався, просто розтопіть його шляхом нагрівання.
Якщо сироп занадто густий і темний, то була висока температура варіння, або варили незакритим кришкою, або дуже довго варили. Просто розведіть його гарячою водою, небагато.
Тел.: +380 67 526 28 11
WatsApp, Telegram
Viber: +380 67 526 28 11
Наші контакти:
Кондитерська школа - Le_krendel
ФОП: Назаренко В.В
ЄДРПОУ: 3167510164, вул. Дніпровська набережна, 19В, г. Київ