1. Ескімо можна робити у спеціальних формах або без них.
- Якщо ви використовуєте форму "Ескімо", то свіжа зефірна маса закладається у змащену олією(без запаху) форму, одразу вкладається начинка (якщо є) і вставляється паличка для ескімо.
- Якщо у вас силіконова форма для тістечок і без отворів для паличок, то паличка вставляється після стабілізації зефіру і діставши його з форми, можна вмочити паличку у розплавлений шоколад, щоб краще трималась.
- Якщо у вас немає силіконових форм, то можна використати металеву рамку чи кільце для торту, вилити в неї зефірну масу, залишити для стабілізаціїї на 6-10 годин, звільнити від форми, нарізати на необхідні форми(трикутники, квадрати, прямокутники) та вставити в них палички.
2. Зефір стабілізується у формі 6-10 годин, потім треба дати йому просохнути без форми з іншого боку декілька годин. Якщо зефір з начинкою, що швидко псується, то стабілізується зефір в холодильнику.
Якщо палички встромляються у готовий стабілізований зефір, то після того як ми вставили палички, потрібно ескімо охолодити через морозильну камеру протягом 7 або більше годин.
3. Розтопити глазур, охолодити до робочої температури 30-33 градуса, занурити в глазур холодне ескімо, яке щойно витягли з морозильної камери.
4. Покласти глазуроване ескімо на пергамент (в ідеалі пергамент на замороженій дощечці) і перенести ескімо в холодильник, тому що якщо ми кладемо ескімо на поверхню кімнатної температури, то глазур погано застигає.